Profil společnostiLESKO-Velkoobchod nápojů, s. r. o. se zabývá velkoobchodním prodejem alkoholických a nealkoholických nápojů, tabákových výrobků a potravin od roku 1994 a to především do gastronomických zařízení. Předností naší společnosti je široký sortiment, naši zákazníci si mohou vybírat z cca 10 000 položek, dále pružné zásobování ve Zlíně do 24hodin a ostatní regiony dle pravidelného rozvozového plánu. Také možnosti objednávání zboží prostřednictvím operátorek, faxem, e-mailem nebo pomocí jedenácti obchodních zástupců, kteří jsou díky objednávkovému systému on-line propojeni s centrálou společnosti. Naše společnost má sídlo v Lípě, kde disponujeme velkou skladovou kapacitou.

Součástí společnosti LESKO-Velkoobchod nápojů je i prodejna Cash&Carry Zlín, která má provozní dobu od pondělí do neděle.


Každý měsíc vydává naše společnost akční leták, ve kterém naleznete prezentaci novinek a především velké množství produktů cenově zvýhodněných. Věříme, že vám tento katalog pomůže k lepší orientaci ve zboží, které vám nabízíme a usnadní vaše objednávky.Podívejte se sami a určitě si vyberete!

Lesko - velkoobchod s nápoji, vydává akční letáky pravidelně každý měsíc


Navštivte nový E-shop. Naleznete zde celý sortiment pro podnikatele.
V e-shopu mohou nakupovat pouze podnikatelé s platnou registrací.


Letáková akce